0
0

سعید پیریایی

سعید پیریایی هستم، مدرس و مشاور مالیاتی، چند سالی هست که در حوزه مالیات و حسابداری فعالیت دارم و هم اکنون بنیانگذار سایت آموزشی همیار حساب هستم. در ابتدا تشکر می کنم که جهت رشد خودتون سایت آموزشی همیار حساب رو انتخاب کردید و از شما دوستان درخواست می کنم که در مسیر پیشرفت خودتون از آموزش و کسب مهارت هیچ وقت دست بر ندارید. هدفم از راه اندازی همیار حساب این بود تا با انتشار مقالات، فیلم ها و فایل های صوتی به دانشپذیران و دوستانی که در حوزه مالی و مالیاتی فعالیت دارند و به فکر یادگیری مهارت های […]

  • بیوگرافی
  • دوره ها

سعید پیریایی هستم، مدرس و مشاور مالیاتی، چند سالی هست که در حوزه مالیات و حسابداری فعالیت دارم و هم اکنون بنیانگذار سایت آموزشی همیار حساب هستم.

در ابتدا تشکر می کنم که جهت رشد خودتون سایت آموزشی همیار حساب رو انتخاب کردید و از شما دوستان درخواست می کنم که در مسیر پیشرفت خودتون از آموزش و کسب مهارت هیچ وقت دست بر ندارید.

هدفم از راه اندازی همیار حساب این بود تا با انتشار مقالات، فیلم ها و فایل های صوتی به دانشپذیران و دوستانی که در حوزه مالی و مالیاتی فعالیت دارند و به فکر یادگیری مهارت های مورد نیاز جهت ورود به بازار کار و یا ارتقا شغلی خود هستند کمک کنم و همینطور به نگرانی دوستان در مورد پیشرفت و کسب تجربه در زمینه مالی و مالیاتی پایان دهم به همین دلیل تصمیم به راه اندازی همیار حساب گرفتم.